ÜRÜNLER
 

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Callei Waffle Sos Sütlü 1 kg
Waffle, Pankek, Krep, Dondurma, Donut, Churros, Kek ve Pasta Sosu
170,00 TL
180,00 TL
% 5,6 indirim
Fo Beyaz Çikolata Bar Sos 2,5 Kg
Bu sosla, ürünlerinize harika şekiller ve tatlar vereceksiniz.
445,00 TL
599,00 TL
% 25,7 indirim
Fo Bitter Çikolata Bar Sos 2.5 Kg
Bu sosla, ürünlerinize harika şekiller ve tatlar vereceksiniz.
445,00 TL
599,00 TL
% 25,7 indirim
Fo Sütlü Çikolata Bar Sos 2.5 kg
Fo Sütlü Çikolata Bar Sos
445,00 TL
599,00 TL
% 25,7 indirim
Fo Toffee Karamelli Bar Sos 2.5 Kg
Bu sosla, ürünlerinize harika şekiller ve tatlar vereceksiniz.
445,00 TL
599,00 TL
% 25,7 indirim
Bu kategoride toplam 5 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

Bar Soslar

Bar Sosların kullanımı

Bar soslarınızı seçerken yenilebilir ürün olduğu için sağlık açısından dikkatli seçmeniz gerekmektedir. Sosların yapım aşaması, malzemelerinin kalitesi ve markasına bakarak en doğru ve kaliteli bar sosunuzu seçebilirsiniz. Cafelerde müşterileniz için veya evinizde aile bireyleriniz ile misafirleriniz için kullanacağınız bar sosları Pasta, kek, krema, krem şanti, şekerlemeler, dondurmalar, sıcak ve soğuk içeceklerde kullanabilisiniz. Bar soslarla tat, renk ve görüntüyü en yüksek seviyeye çıkarabilir, kullanıcılarınızı memnun edebilirsiniz. 

Bar sos markaları

Bar soslarınızı seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik ise markasıdır. Seçeceğiniz bar sos markasının ürünlerdeki malzeme kullanımına bakmanız önerilir, zararlı gıda boyaları veya zararlı katkı maddelerinin bulunmadığı barsos markası tercih etmelisiniz. %100 Türk malı olan Fo Dekor markası Türkliye başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde hizmet vermekte ürün kalitesi ve performansı bakımından mükemmel sonuçlar alabileceğiniz bir markadır. 

Bar Sos Fiyatları

Bar sos fiyatları markadan markaya, kaliteden kaliteye göre değişim göstermektedir. tabii ki markalar arasında en fazla bir-iki lira farklılık göstermektedir ve kalitelisin bir lira farkla temin edebilirsiniz. Ürün seçiminizi yaparken fiyattan ziyade, performansa önem vermelisiniz. Bar soslar ürünlerinize tat, renk ve görüntü sağladığı için performansı büyük önem taşımaktadır.

Fo Bar Sos

Fo dekor markası bar sosları yüksek kalite standartlarında üretilmekte olduğu için kurum olarak biz de müşterilerimize en iyi markaları sunmak için uğraş vermekteyiz. performans ve kalite bakımından fo bar sosları standartların üzerindedir ve uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.